Zoeken Vraag het forum

Knobbel in buik

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • CatherineCO

    Vanochtend had ik een raar trekkend gevoel in mijn buik/zij. Bij het aanraken voelde ik er een knobbel zitten, als een harde knikker, net boven het heupbot. Heeft iemand een idee wat dit zou kunnen zijn? Moet ik hiermee naar een dokter?

    –> blindedarm is er 10 jaar geleden al uitgehaald
    –> geen problemen met darmen of ontlasting

    Vast bedankt!

    gr Catherine

    2 reacties
    Reageren
    CatherineCO

    De dokter zegt dat het een lymfoom is. De lymfeklier kan opgezet zijn door een ontsteking (heb ik niet) of iets anders wat het afweersysteem belast (ook niet van toepassing). Maar in dit geval wel een heel abnormale plek. Ik moet het twee weken aankijken en meteen aan de bel trekken als er iets verandert.

    Heeft iemand hier ervaring mee? Ik maak me wel zorgen, want van googlen op ‘lymfoom in buik’ word ik absoluut niet blij.

    Reageren
    brenda A

    heeft de huisarts geen bloedonderzoek aangevraagd dan?
    ik zou gewoon vragen of hij dat wil doen, nu ben je ongerust.
    dus ga even terug vlg week.
    verder maar niet op Internet gaan lezen,daar schrik je altijd van.
    groetjes,Brenda

    Reageren
Reageer op: Knobbel in buik
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.