Alles doet zeer na Janssen-vaccinatie

  • #1

    Goedenavond beste mensen,

    Heb vanmorgen om 10:00 uur het Janssen-vaccin toegediend gekregen. Nu, zo'n 12 uur later doet alles me zeer. Ik heb gigantische hoofdpijn, ik ben moe en alles in m'n lichaam doet zeer. Ik voel al de hele avond steken die zich door m'n hele lichaam verplaatsen. Dan voel ik weer een kloppende pijn in m'n schouderblad, dan weer in m'n benen en zelfs in mijn nek. Zelfs als ik m'n spieren niet beweeg voel ik het. Ik voel me zo ellendig.

    Heeft iemand tips en weet iemand of die stekende pijn een bijwerking is van het Janssen-vaccin? Heb voor nu twee paracetamol geslikt. Hoe lang houdt dit ongeveer aan?

    Lieve groetjes,
    Nadine (18)

    Reageer
    #2

    Het kan van het vaccin zijn. Neem op tijd pijnstillers en bel morgen even met de huisarts

    Reageer
Reageer op: Alles doet zeer na Janssen-vaccinatie
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief