Zoeken Vraag het forum

Vage klachten,

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jelmer

    Hallo, ik en nu 25 en loop al ruim 4 jaar met “rare klachten”

    Vier jaar geleden begon het met vervelende hoofdpijn.
    De hoofdpijn omschreef ik als een soort steek dwars door je hoofd heen. dit om de 5/10 seconden. daardoor kreeg ik uit eindelijk over de mijn hele hoofd hoofdpijn.
    Hiermee naar de huisarts gegaan. en in eerste instantie werd alles op stress afgeschoven. dit was op dat moment nog best aannemelijk.
    Echter ging de frequentie van deze hoofdpijn steeds verder om hoog. uit eindelijk had ik er elke dag last van. hierdoor kon ik eigenlijk niets meer.

    ook kwamen/komen er steeds meer klachten bij. zoals
    Onrustig gevoel in mijn rechter been. soort tintelen, maar ook weer alsof er een brandende vloeistof door je aderen ging. Dit vooral snachts of savonds.

    pijn in mijn ledematen. laatst stond ik tegen een draad van de oplader aan. voelde gloeiend heet aan. echter bleek deze oplader niet in het stopcontact te zitten en was het gewoon “koud”

    Uit het niets het gevoel dat een vinger teen of arm gebroken is. stekende pijn. (heb eerder vinger gebroken gehad en was de zelfde pijn.) een half uur later was de pijn weer weg.

    vorig jaar had ik een zenuw uitval in mijn linkerhelft van mijn gezicht. (halve gezichtsverlamming) dit was na een week weer over na veel medicatie.

    ondertussen overal op getest qua bloed. ook mri scan gehad. neuroloog umcg weet het ook niet.

    Slik nu een half jaar zenuwontsteking remmers. hierdoor werden de klachten eindelijk minder. laatst 2 weken deze pillen niet geslikt en direct waren de klachten weer terug en werd de frequentie snel meer. dus direct weer aan de pillen.

    Helaas weet nog steeds niemand wat het is. heeft een van jullie een idee?

Reageer op: Vage klachten,
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.