- Ano5 april 2017 om 20:11
Goedenavond,
Ik heb al een aantal jaren een leuke vriendin en we hebben een hele leuke relatie samen maar zit met 1 probleempje..
In het begin hadden we dagelijks sex zelfs 3 of meerdere keren op een dag. Maar de laatste paar maanden is het voor mij erg lastig om een erectie te krijgen en of te behouden. We hebben heel vaak zin in seks maar het lukt nauwelijks nog.. is hier iets aan te doen?
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
5 april 2017 om 20:28Hoe oud ben je? Gebruik je medicijnen, alcohol of drugs? Heb je veel stress of spanningen?
Reagerenano6 april 2017 om 00:33- Ik ben 26 jaar oud, ik rook niet, gebruik geen drugs of alcohol ook nooit gedaan. Ik gebruik ook geen medicijnen.
- Spanningen en stress valt eigenlijk wel mee niet meer dan normaal. Ik heb geen schulden, kinderen of iets dergelijks ik ben eigenlijk wel blij zoals het nu gaat.
- Ik heb hier ook nooit eerder last van gehad pas nu ik een paar jaar een vaste relatie heb word de zin in seks steeds minder.
John (moderator)
6 april 2017 om 00:39Ik zou je toch willen aanraden, om met de klacht naar de huisarts te gaan. Laat in ieder geval een bloedonderzoek doen naar je testosteron en oestrogeen. Daarnaast denk ik dat het wellicht goed is tijdelijk een erectiemiddel te gebruiken. Voor de seks en voor het zelfvertrouwen. Bespreek het met je huisarts.
ReagerenCatootje6 april 2017 om 15:57Kan te maken hebben met je hormonen en neurotransmitters maar kan ook zijn dat het niet spannend genoeg is tussen de lakens en dan moeten jullie daar samen wat aan doen. Wat andere dingen proberen en tijd voor elkaar maken. En vind je haar nog leuk genoeg?
Reageren



