- LoveLois10 november 2015 om 20:44
Hallo ik ben Lois, 15 jaar. Ik heb de laatste tijd heel veel last van vaak ziek zijn. Ik ben elke maand wel 1 tot 3 keer ziek. Dit houd in dat ik grieperig en moe ben. Weet iemand wat ik het beste kan doen????
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 november 2015 om 22:10Ga naar de huisarts en bespreek het met de huisarts. Er kan wat onderzoek gedaan worden om te kijken of je afweersysteem goed genoeg werkt.
ReagerenAnoniem11 november 2015 om 18:09Hallo Tandor, ik heb dit al eerder gevraagd aan mijn ouders. Zij zeggen dat een huisarts bezoek niet nodig is. Anderen zien wel dat ik vaak wit ben en oververmoeid plus griep verschijnselen
ReagerenJohn (moderator)
11 november 2015 om 18:55Dat is wel heel vervelend voor je…
Je kunt ook zelfstandig naar de huisarts gaan en dat met de huisarts bespreken.Je zou de [url=https://mijn.voedingscentrum.nl/nl/eetmeter/]eetmeter[/url] van het voedingscentrum eens een tijdje kunnen gebruiken om te kijken hoe het nou precies met je voeding zit. Of je ook wel voldoende voedingsstoffen en calorieen binnenkrijgt. Je krijgt dat ook tips hoe je kunt verbeteren.
ReagerenAnoniem14 november 2015 om 17:40als je ook oververmoeid bent moet je goed voor jezelf zorgen. bijtijds naar bed enzo. Lastig voor een puber. En ook voor wat vitamientjes zorgen, zoals vitamine D.
ReagerenAnoniem14 november 2015 om 17:50Hallo, ik ga altijd doordeweeks gewoon vroeg slapen (9 uur of half 10) en ik heb vitamine pillen die ik elke dag inneem
Reageren



