- Thomas26 augustus 2022 om 08:12
Hoi, ik heb sinds een aantal weken erg veel last van jeuk. Voornamelijk armen benen, handpalmen en voetzolen. Iemand enig idee waar het vandaan komt en wat ik eraan kan doen adv de foto?
3 reactiesReagerenSuzan26 augustus 2022 om 08:40Ik zou,zeker als je er al een tijdje last van hebt, even naar de huisarts gaan. Zodat die naar de oorzaak van de jeuk kan kijken en er zo mogelijk gelijk iets tegen kan voorschrijven
ReagerenAnoniem26 augustus 2022 om 13:01Lijkt op stress rash, maar kan eigenlijk van alles zijn. Gewoon even naar de huisarts gaan, die geeft je hoogstwaarschijnlijk een crème mee die de jeuk stopt
ReagerenThomas29 augustus 2022 om 15:38Bedankt voor jullie reactie. Ik denk inderdaad uitslag door stress. Ik ga eens langs de huisarts.
Reageren



