Bijwerking vaccinatie

  • #1

    Ik heb gisterenavond met 2e vaccin gehad van Pfizer. De eerste prik had ik alleen wat pijn op de plaats van de prik. Echter kreeg ik na de 2e in de loop van de middag koorts (39 graden) nu nog steeds en voel me erg beroerd. Vind dit toch een forse bijwerking. Is deze koorts normaal en wat moet ik doen?
    Ps: ik heb in november Covid 19 gehad.

    Reageer
    #2

    John, graag je advies

    Reageer
    #3

    Hey,

    Als je je nog steeds zo slecht voelt, zou je dan niet beter contact opnemen met je huisarts ipv hier op antwoord te wachten? Die kan actie ondernemen indien nodig.

    Beterschap,groetjes Suzan

    Reageer
    #4

    Ik had gisteren aan antwoord gegeven maar zie dat het niet gepubliceerd is. Vervelend. Excuus
    Je kunt van de vaccinatie koorts krijgen. Als de koorts hoog blijft, neem dan even contact op met je huisarts

    Reageer
Reageer op: Bijwerking vaccinatie
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief