trillingen door medicatie

  • #1

    Ik gebruik meer dan 10 jaar emconcor Mitis 5MG had er vandaag 10 mg genomen en toch blijf ik ineens beven en trillingen te krijgen niet de eerste keer en uiteraard hartkloppingen zou dat van de emconcor kunnen komen?

    Reactie
    #2

    Waarom heb je 10 mg gebruikt als er maar 5 mg is voorgeschreven ? Het zijn klachten die je daar niet van zou moeten krijgen.

    Reactie
    #3

    huisarts zei dat als ik teveel hartkloppingen heb dat ik 10 mg moet nemen

    Reactie
    #4

    Kan me niet voorstellen dat het zal werken.

    Reactie
    #5

    Veel helpt het toch niet en mijn maag blijft opgeblazen daarbij en hartkloppingen blijven ondanks fitness

    Reactie
    #6

    Had je dan werkelijk verwacht dat je na 1 dag fitness meteen weer helemaal fit zou zijn?

    Reactie
    #7

    neen hoor het enige wat ik wil is dat trillingen en hartkloppingen stoppen das alles

    Reactie
    #8

    Ik zou me eens verdiepen in wat medicijnen en in het bijzonder zo'n middel doet met je lichaam en wat de oorzaken zijn van je klachten.

    Reactie
    Bereken hier je BMI

    De Body Mass Index (BMI) geeft uw gezondheidsrisico weer o.b.v. uw lichaamsgewicht en lengte. Vul het in en ontvang direct per mail de uitslag met het bijbehorende gezondheidsadvies

    cm
    KG
    #9

    Catootje ik wens enkel antwoorden van de moderator John ,ik wil gewoon weten waarom dat ik steeds de trillingen en hartkloppingen heb en nog veel lucht op de maag krijg.

    Reactie
Reageer op: trillingen door medicatie
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief