- Anoniem2 januari 2019 om 14:27
Ik heb het idee dat er op dit forum steeds meer wordt gezegd: ‘ga naar de huisarts’. Als ik hier iets op zet, dan wil ik een reden waarom ik wel of niet naar de huisarts zou moeten gaan, omdat ik zelf er weinig verstand van heb en het ook iets normaals zou kunnen zijn.
Je hoort heel erg vaak dat mensen voor niks naar de huisarts zijn gegaan en dit kost ons allemaal geld. En tuurlijk als het iets is, is het fijn dat je bent gegaan, maar om meteen te zeggen ‘ga naar de huisarts’ vind ik zo makkelijk, vooral omdat dit een forum is om mensen te informeren en niet meteen mensen naar de huisarts te sturen zonder enige informatie te geven.
1 reactieReagerenJohn (moderator)
3 januari 2019 om 00:40Soms kun je via internet niets zeggen over bepaalde klachten zonder enig vorm van onderzoek. Het enige advies dat je dan kunt krijgen is: Ga met de klachten naar de huisarts
Reageren


