- AJansn13 december 2017 om 21:08
Hallo beste mensen ik laat binnekort mijn verstandskiezen verwijderen onder narcose omdat ze dwars liggen en het anders lang duurt en ik daar niet tegen kan vanwege angst .. nu vraag ik me af of dit onder narcose gaan in elkaar steekt ? Val ik zonder iets zo in slaap en hoelang moet ik wakker worden om naar huis te kunnen gaan en is het eng ? Hoor graag meer .. groet anne
4 reactiesReagerenAJansn13 december 2017 om 21:21Is het totaal niet eng ? Kan iemand me gerust stellen met hoe het zit en  hoe ik me misschien beter voel als ik moet gaan
ReagerenA Jansen13 december 2017 om 22:54??
ReagerenA Jansen14 december 2017 om 13:38.?
ReagerenAnoniem14 december 2017 om 23:15Ik heb denk ik 4x een narcose gehad. Binnenkort moet ik weer geopereerd worden en kies ik weer voor een narcose.
Een narcose is helemaal niet eng! Je krijgt het middel via het infuus. Je voelt een soort druk op je ogen en daarna val je in slaap. Dat gebeurt in ongeveer 5 – 10 seconden.
Na afloop lijkt het net of je gewoon wakker wordt. Hopelijk heb je wat aan deze info!
Reageren



