Zoeken Vraag het forum

Bang voor operatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Over een week moet ik worden geopereerd aan een hamerteen. Een jaar geleden is dat ook gebeurd alleen hij staat weer krom. Maar ik zie best op tegen de operatie. Ik moet onder algehele narcose en vorige keer was ik zo beroerd van de narcose. Nu is mijn vraag of ik daar iets aan kan doen om me minde beroerd te voelen dan vorig jaar!?

    Groetjes,
    15jarigemeisje

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het is een algemeen verschijnsel dat je je beroerd voelt na een narcose. Geef dat voor de operatie aan dat je de laatste keer zo beroerd was. Er kan dan meteen iets aan worden gedaan

    Reageren
Reageer op: Bang voor operatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.