Zoeken Vraag het forum

Online vragen stellen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb de laatste tijd veel last van droge ogen, en ik denk dat dit door mijn lenzen komt. Dus ik ging met mijn probleem naar de opticien met de vraag of hij er wat aan kon doen. Het lag aan mijn ogen was zijn oordeel.

    Daarna ben ik toevallig op wat sites gekomen waar ik vragen kon stellen (waren optiekwebshops).

    Bij [url=http://www.hansanders.nl]hansanders.nl[/url] kreeg ik een duidelijk antwoord: Er waren genoeg lenzen die extra zuurstofdoorlatend waren.

    Daarna kwam ik toevallig bij de website [url=http://www.fuva.nl]www.fuva.nl[/url], en ook hier vertelde ze dat er genoeg lenzen zijn die extra zuurstofdoorlatend zijn. Wat me wel echt werd aanbevolen was dat ik hiervoor naar de opticien ging.

    Wat denken jullie? Wat is jullie advies?

    5 reacties
    Reageren
    Kees

    beste heer,mevr
    Ik heb een vraag.
    Er is bij mij artrose in het AC gewricht geconstateerd. (met een echo). Ik heb daar een injectie voor gekregen.
    Dit ging aanvankelijk redelijk goed, maar de pijn en ongemak zijn in de loop van de tijd toch weer terug gekomen.
    Ik kan volledig functioneren, maar ervaar wel pijn bij handelingen boven mijn macht.
    Nu vroeg mij de volgende zaken af.
    Wat zijn de gevolgen voor het AC gewricht als ik op deze manier gewoon verder ga?
    hoe veel ubiprofen mag ik per dag slikken? en hoe lang?
    Zijn er schadelijke gevolgen voor omringende structuren? (als ik zo verder ga?) (rotator cuff , slijmbeurs?)
    Wat is na een injectie de volgende stap?
    Indien een operatie noodzakelijk is, wat gebeurd doen ze dan precies?
    Hoe lang mag ik niet belasten na een operatie?
    Houd ik restverschijnselen / beperkingen na een operatie?
    Waar moet ik nog meer rekening mee houden na een operatie?
    alvast bedankt voor uw reactie.

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zijn vragen die ik zo helaas niet kan beantwoorden. Het zijn vragen voor de orthopeed die het dossier en de status kent. Je zou dus een afspraak moeten maken met de orthopeed om de vragen voor te leggen.

    maar ervaar wel pijn bij handelingen boven mijn macht .  Je moet er wel rekening mee houden dat je artrose hebt. Dat brengt wel beperkingen met zich mee.

    De maximale dosis voor Brufen is 1800 mg. Je zou om een betere pijnstilling te krijgen de Brufen 600mg kunnen combineren met 1000 mg paracetamol. Een maagbeschermer is dan wel raadzaam. Het is doorgaans niet goed om Brufen langer dan 14 dagen dagelijks te nemen vanwege de bijwerkingen en de maagproblemen die Brufen kan veroorzaken.

    Reageren
    Anoniem

    Hallo,

    Ik heb last van rode vlekken op mijn benen. Ik heb niet het idee dat het ernstig is, want ik heb geen last van jeuk of andere dingen. Het is alleen een beetje raar als ik eem korte broek aan doe. Hoe het er precies uit ziet is moeilijk te beschrijven dus ik heb in de bijlage een foto gedaan. Ik hoop dat jullie weten wat is en wat ik eraan kan doen.

    Alvast bedankt!

    Reageren
    Celine

    Hey,

     

    Vandaag dag 2 overtijd. Borsten doen een beetje pijn en heb witte afscheiding. Ovulatie was op 3 augustus. Ben ook vermoeid. Hoe groot is de kans dat ik zwanger ben?
    alvast bedankt voor het antwoord

    Groetjes Celine

    Reageren
    John (moderator)

    Die vraag kan niemand zo beantwoorden. Dan zul je een zwangerschapstest moeten doen

    Reageren
Reageer op: Online vragen stellen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.