Zoeken Vraag het forum

Lui oog

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik heb een paar vragen over mijn luie oog.
    Mijn rechteroog is ‘lui’ en dit is vastgesteld door de orthoptist.
    Met mijn ‘luie’ oog zie ik kleuren donkerder dan met mijn goede oog en ik zie een soort van blinde vlek met dat oog. Deze klachten heb ik al zolang ik me kan herinneren, maar komt dit doordat het oog ‘lui’ is of heeft het een andere oorzaak?

    1 reactie
    Reageren
    Anoniem

    Met de blinde vlek bedoel ik niet de blinde vlek die iedereen heeft als je met één oog kijkt. De blinde vlek die ik bedoel zet net rechts van het punt waar ik op focus. De blinde vlek die iedereen heeft zit veel meer naar rechts, in het perifere zicht.

    Reageren
Reageer op: Lui oog
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.