Zoeken Vraag het forum

Neus in gezichtsveld ooghoeken normaal?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Onbekendpersoon

    Hallo,

    Ik heb een vraag. Het valt mij sinds kort op dat als ik echt naar het uiterste puntje in mijn ooghoek kijk ik met 1 oog ook mijn neus zie. Is dit normaal? als ik gewoon recht vooruit kijk heb ik nergens last van. En mijn gezichtsveld is ook gewoon 90 graden aan beide kanten. Ik weet niet of het normaal is dat mijn neus opvalt als ik vanuit mijn ooghoeken kijk. Wel heb ik last van Oogruis.

    Ik hoop niet dat dit iets engs is als glaucoom of Retina retinites ofzo.

    Wie kan mij vertellen of dit normaal is want het geeft mij veel stress omdat ik graag piloot wil worden en ik mijn ogen daarom extra belangrijk vind.

    Alvast bedankt,
    Anoniem.

    8 reacties
    Reageren
    Jelle

    Of het normaal is, weet ik niet. Wat is normaal? Maar ik zie ook het puntje van mijn neus. Ik ben niet brildragend. En er zullen echt wel meer mensen zijn die het puntje van hun neus kunnen zien! Beetje gerustgesteld?

    Reageren
    Emely

    Ja, dit is normaal. Dit werkt als volgt. Als je rechtuit kijkt, zie je je neus ook, maar jouw hersenen filteren dit eruit omdat het geen essentiële toegevoegde waarde heeft, met andere woorden, het is niet belangrijk om dit te zien. Plak voor de grap maar eens een gekleurd stickertje op je neus, en dan zal je zien dat je hersenen dit ineens wel gaan waarnemen omdat het dus veranderd is en wel van belang kan zijn om gezien te worden. Na verloop van tijd zul je ook merken dat je hersenen dit stickertje weer niet gaan zien, omdat het toch niet zo belangrijk leek. Niets aan de hand dus. En als je het gaat proberen, laat dan even weten of dit voor jou ook zo werkte. Doei.

    Reageren
    Androidfan

    Ja ik heb er ook last van, vind wel beetje irritant. Vroeger had ik het niet, nadat ik het puntje papier in mijn oog kreeg, had ik opeens wel last van. Loop al 1,5 rond en vind het best irritant. Is dit wel normaal? Nee toch?

    Reageren
    shozanna

    Ik heb dat ook altijd en maak me hier
    ernstig zorgen om. Ik wil graag een behandeling in het ziekenhuis maar de dokter neemt mij niet serieus. Heel vervelend hoor!!!

    Reageren
    Babet

    Hoi, ik heb hetzelfde probleem, ik zie mijn neus ook en word er een beetje bang van, het is namelijk mog al angstaanjagend. Ik scheld er elke dag tegen met de hoop dat ie vertrekt maar hij blijft maar zitten.

    Reageren
    P

    Nog steeds dit probleem ?

     

    Ik heb er ook heel erg last van. Bij oogarts geweest maar die weet het ook niet.

    Reageren
    u

    Ik heb dit ook. Ik zie mijn neus ook twee keer als ik naar beneden kijk. Iemand dit ook?

    wat zei de oogarts precies verder? Wat je er nu mee moet doen.

    Reageren
    Sven

    Hoi heeft u er nog steeds last van, of is het al weg
    Want ik heb er namelijk ook last van al 3 dagen en dat kwam ook omdat er iets in mijn oog kwam kreeg ik er ook last van
    .

    Reageren
Reageer op: Neus in gezichtsveld ooghoeken normaal?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.