Zoeken Vraag het forum

donkere kringen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    Hallo ik zal me eerst even voorstellen.
    Ik ben 15 en woon in rotterdam.

    Mijn probleem is dat ik hele erge donkere kringen onder m’n ogen heb. het is op mijn 14e ontstaan.
    Ik heb sinds mijn 12e een bril en sinds mijn 14e ben ik lensen gaan dragen. Na 8 maanden met lensen hebben rondgelopen begon het al. ik kreeg donkere kringen.. Maar nu is het heel erg geworden. Laat ik het zo zeggen, ik heb nog nooit iemand met zulke elke donkere kringen gezien… Nu draag ik een bril om het een beetje te bedekken maar een bril heeft 2 van die houders op je boven neus tog?
    en daar heb ik nu ook 2 donkere puntjes door me bril van gekrege 😛
    Maar het is heel erg, want normaal gaan die kringe ook gewoon in een kom vorm zeg maar. maar bij mij schuin naar beneden dus een heel oppervlakte is donker. hoe later het word hoe donkerder het word. maar ik slaap elke dag gewoon 8 uur als het niet meer is..

    Ik heb al een loreal oogroller ( voor mannen ) want even voor de duidelijkheid ik ben een jongen:P maar dat helpt voor geen meter

    Dus ik hoopte misschien dat iemand een oplossing voor mijn probleem heeft? Ik zou het erg waarderen, want ik zit er best wel mee..

Reageer op: donkere kringen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.