Zoeken Vraag het forum

Regelmatig last van hoofdpijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Hoofdpijn

    Ik heb ongeveer 1.5 jaar een nieuwe bril en 1 jaar een nieuwe zonnebril op sterkte. Links -6 en rechts -6.5.

     

    Nu merkte ik op dat zowel mijn zonnebril als nieuwe bril aan de rechterkant wat minder zie. Heb ook regelmatig last van hoofdpijn rondom beide ogen/slapen. Moest toevallig naar het oogziekenhuis en daar zijn beide glazen bekeken, nu blijkt dat er wel de goede glazen inzitten maar de kijkhoek niet helemaal goed is opgemeten (als ik het zo goed verwoord) Zal hierdoor de hoofdpijn komen ?

     

     

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dat zou zeker kunnen. Dat is dan een fout van de opticien

    Reageren
Reageer op: Regelmatig last van hoofdpijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.