- Uwe Rhine12 juni 2019 om 16:01
Beste allemaal,
wie herkent het volgende en/of weet hoe ermee om te gaan:
Al na het nuttigen van 1 miniglaasje alcohol ontstaat het volgende probleem: plassen! Echter blijf ik dan het gevoel houden, zodra ik klaar ben, dat ik nog niet “leeg” ben.
Ik blijf aandrang houden. Dus ik blijf op het toilet, …wachten…dan komen er weer wat druppels, wachten… weer een flink aantal druppels…wachten…wachten… nog een klein plasje. Dit kan wel 20 min duren.
Als ik geen alcohol drink dan heb ik dit niet.
Is dit een overactieve of geïrriteerde blaas?Het gaat ook niet om grote hoeveelheden alcohol, het kan zich al voordoen bij 1 glas bier. Maar het valt me op omdat ik er dan juist last van heb.
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Is dit een geïrriteerde of overactieve blaas?
- Door Uwe Rhine
- 12 juni 2019 om 14:01
Beheerd door
Peter (huisarts)Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties