Zoeken Vraag het forum

Klachten menstruatie verhelpen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik slik de pil. Soms slik ik de pil door, maar sla maar 1 keer de stopweek dan over.
    Nu heb ik tijdens de stopweek vaak klachten. Zoals hoofdpijn, zere rug en buik.
    Hiervoor slik ik paracetamol.
    Niet dat ik erg echt baat bij heb, want mijn hoofd(pijn) is constant aanwezig. Soms licht en dan weer wat zwaarder.
    Ook voel ik me slap. Zou ook kunnen komen door de hoofdpijn. Als ik normaal hoofdpijn heb voel ik me ook niet altijd topfit zeg maar.

    Toch zit er een gevoel bij me dat het misschien ijzertekort zou kunnen zijn.
    Is dit mogelijk? Wanneer zou ik dat eventueel kunnen laten testen. Juist in de stopweek of juist niet?

    Ook vraag ik me af of er producten, gewoon bij de drogist te koop zijn, die mij kunnen helpen.
    Kan je zomaar ijzertabletten gaan slikken. En moet dit dan alleen tijdens de stopweek of altijd?
    Zijn er drankjes die kunnen helpen. Via advertenties lees ik weleens wat, maar of dat echt helpt?

    Graag uw mening hierover.
    Alvast bedankt…

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Voordat je ijzertabletten gaat slikken moet er eerst eens worden vastgesteld of er ook sprake is van een ijzertekort. Een ijzertekort alleen maar tijdens de menstruatie kan niet. Je zou bloedonderzoek kunnen laten doen via de huisarts. Dat hoeft niet perse tijdens tijdens de stopweek. Je klachten lijken ook niet op een ijzertekort, maar gewoon op menstruatie klachten. Je zou een speciale pijnstiller kunnen gebruiken zoals feminax.
    Ook een andere pil zou kunnen helpen. Ga met de klachten naar de huisarts en overleg het met hem / haar

    Reageren
Reageer op: Klachten menstruatie verhelpen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.