Zoeken Vraag het forum

Al een maand ongesteld

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik heb al research op internet gedaan maar ik kon niemand vinden met hetzelfde probleem als ik. Vandaar dat ik me op jullie beroep en hoop ik dat jullie me kunnen helpen.

    Een maand geleden ben ik begonnen met de pil met als doel het te gebruiken als anticonceptie. (st ethinyl/levon) Dus niet om mijn menstruatie te reguleren. Ik ben begonnen op de eerste dag van mijn menstruatie. Na 3 weken dus de stopweek. Het is nu alleen zo dat ik al die 4 weken lang ongesteld ben. Weliswaar minder in de weken dat ik de pil slik dan in de stopweek. Maar het is toch wel hinderlijk.

    Ik vraag me nu alleen af of dit zo is omdat mijn lichaam moet wennen aan de hormonen, of dat deze pil niet geschikt is voor mij.
    Ik hoop dat iemand een oplossing voor mij heeft!

    Groetjes

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Beiden zijn mogelijk.
    De eerste maanden kunnen er onregelmatige bloedingen optreden als je pas met de pil start. Maar het kan ook zijn dat je een zwaardere pil nodig hebt.
    Als de klachten aanhouden ga dan even naar de huisarts en bespreek het met hem/haar

    Reageren
Reageer op: Al een maand ongesteld
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.