Zoeken Vraag het forum

niet meer ongesteld

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,
    Een tijdje terug was ik een paar dagen achter elkaar me pil vergeten (diana pil), en besloot te stoppen en met me volgende menstruatie verder te gaan. Dit heb ik al een keer eerder gedaan en is toen goed verlopen. Dus ik zag het probleem niet om het nog een keer te doen. Maar nou ben ik 6 maanden verder en ben ik nog steeds niet ongesteld geworden. Zelfs niet een kleine bloeding.
    Ik beging me nu toch wel een beetje zorgen te maken, ik ben 18 jaar en overgins niet zwanger. Ook heb ik wat meer afscheiding dan normaal. het duurt nou wel erg lang en vind het wel eens tijd worden dat ik weer ongesteld word. Wat kan dit betekenen?

    Gr,

    2 reacties
    Reageren
    Sanne

    Ik zou met deze klacht gewoon even naar de huisarts gaan.

    Reageren
    Quote
Reageer op: niet meer ongesteld
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.