Zoeken Vraag het forum

Zware lange menstruatie kinderwens

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • ArkeFly

    Hallo mensen, ik ben een moeder van 30 jaar oud en slikte bijna 3 jaar lang de mycrogynon 50mg daarvoor slikte ik de 30mg maar kreeg tussentijdse bloedingen.
    En ook heftige lange menstrauties ik ben toen overgestapt op de 50mg met advies om deze door te slikken deze heb ik dan ook ruim anderhalf jaar doorgeslikt zonder stopweek.
    Nu is het zo dat ik gestopt bent om dat ik nog een kindje wlt.
    Ik ben er mee gestopt en na een aantal dagen kreeg ik een bloeding deze is vorige week dinsdag begonnen het is nu maandag.
    Dus al een bijna dikke volle week, het is zo dat deze menstruatie begon met een hele lichte bloeding en daarna steeds meer en meer met veel stolsels en heftige buikpijn. Nu weet ik weer waarom ik de pil doorslikte ;0).
    Wel is het zo dat mijn heftige buikpijn na een dag of 3,4 weg was en over is gegaan tot een wat zeurderige pijn tja als je het uberhaupt wel pijn kan noemen.
    Wel heb ik nog een hevige ongesteldheid, afgelopen zaterdag was het voor mij gevoel eigenlijk bijna weg de hele dag (bijna) geen bloed gezien.
    Ik blij, toch een tampon ingedaan ’s nachts en bij het opstaan ja hoor liep het weer als een tierelier.
    Veel klonten en gelijk verschonen zondag was het in de loop van de dag ook een stuk minder met maar 1 tampon hoeven doen. Tot in de loop van de dag dit ook weer meer werd tot nu toe.
    Nu vraag ik mij af ook omdat ik een kinderwens hebt krijg ik dan wel een eisprong straks als mijn menstruatie zo lang duurt?
    En is het wel normaal dat ik zoveel bloed met stolsels hebt?
    Ook was ik gisteren ergens en in een keer had ik het gevoel dat ik flauw zou vallen heel duizlig of kan dit een soort ontwenningsverscijnselen van de pil zijn of is dti door het bloedverlies?
    Heb wel eens ergere bloedverlies gehad in het verleden maar nooit gevoel om flauw te vallen wel moe en zwak.
    Lang verhaal geworden ik hoop dat iemand mij wat duidelijkheid kan schffen voor ik naar de huisarts stapt.
    O ja ik slik ook multivitaminen van etos zwanger worden 2 capsules per dag

Reageer op: Zware lange menstruatie kinderwens
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.