Donkere afscheiding ondanks 3 jaar gebruik prikpil.

Online ZorgZus
  • #1

    Hoi, ik krijg dus ongeveer wanneer het 3maanden geleden is dat ik de laatste prik gehad heb last van donker bruine afscheiding.

    Ik word er onzeker van tegenover mijn vriend om intiem te zijn. Ik loop nu ook weer dagelijks met inlegkruisjes rond..

    Ik heb het wel eens genoemd bij de huisarts maar daar zijn we niet echt verder op ingegaan omdat ik toen voor iets anders kwam.

    Het liefst ga ik niet langs de huisarts.

    Waarom krijg ik donker bruine afscheiding al heb ik al 3jaar de prikpil, waarom gaat dit maar niet weg?

    Reageer
    #2

    Het zullen toch de hormonen zijn die dat veroorzaken. Misschien is de prikpil toch niet helemaal het juiste anticonceptiemiddel voor je. Toch maar eens goed bespreken met je huisarts

    Reageer
Reageer op: Donkere afscheiding ondanks 3 jaar gebruik prikpil.
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief