Zoeken Vraag het forum

pijn tijdens lopen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Lenneke

    Hey allemaal!

    Ik ben 19 en fervent loopster. De laatste maanden heb ik regelmatig last van vrij heftige buikpijn tijdens het lopen. Het viel mij op dat er regelmaat zit in de periodes van buikpijn en ik ben het gaan bijhouden in mijn agenda. Het is altijd in de week vóór mijn menstruatie. Vanaf dag 1 van de menstruatie heb ik de gebruikelijke krampen, maar deze worden niet uitgelokt door beweging. De buikpijn die ik ervaar tijdens het lopen wordt alleen uitgelokt bij lopen en heel licht bij hard fietsen. Tijdens het fietsen is het eerder een zeurend gevoel, maar bij het lopen is hete echt felle buikpijn, precies ter hoogte van waar de baarmoeder zich ongeveer situeert.  5 minuutjes nadat ik gestopt ben met lopen is het ook weer volledig weg. Ik heb dit nu ongeveer een jaar, verder nooit last van gehad.

    Is er iemand die dit kent? Of weet wat ik hiertegen kan doen? Ik vind het namelijk heel vervelend. Op de universiteit moet ik regelmatig lopen, maar die ene week per maand keldert mijn prestaties steeds….

     

    Bedankt!

    Lenneke

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Premenstruele klachten dus. Bespreek het met je huisarts

    Reageren
Reageer op: pijn tijdens lopen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.