Zoeken Vraag het forum

niet ongesteld

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • daan

    hoi,

     

    ik ben een meisje van 16 jaar en ben altijd heel regelmatig ongesteld. dt had afgelopen vrijdag moeten komen maar ben nu nog steeds niet ongesteld en maak me best wel veel zorge. wie kan me helpen en weet waarom ik niet ongesteld ben of ga worden deze maand??

     

    ik ben echt heel bang en hoop dat mensen me kunnen helpen.

     

    alvast bedankt gr. daan

    2 reacties
    Reageren
    daan

    ik ben nu wel ongesteld geworden maar daarnaast ook 38,5 graden koorts. ik weet niet zo goed of ik naar de huisarts moet. wat denken jullie??

    Reageren
    S

    hoelang heeft het geduurd voor dat je ongesteld werd? Want ik moest normaal rond de 21ste ongesteld worden maar ben het nog altijd niet maar ik heb wel een vriendje.

    Reageren
Reageer op: niet ongesteld
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.