- Anoniem11 april 2014 om 07:33
Ik zit mef een vraag, ik slik al een aantal maanden venlavlaxine en kort geleden is deze verhoogd, ik slik hiernaast ook tramadol,
Nou zit ik de laatste dagen met een raar probleem, mijn hartslag zit zelfs in rust toestand boven de 120, soms zweet ik spontaan heel erg (aanvallen) en het engste van alles is dat ik soms niet uit me woorden kom of dat me zinsopbouw niet klopt. Ik voel me daarnaast ook heel erg opgejaagd zelfs als ik in bed lig, het gevoel is en beetje te vergelijken met het rennen van een sprintje
Moet ik dit zien als bijwerkingen of is dit het serotinesydroom?
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
11 april 2014 om 10:11Ik denk dat het de bijwerkingen zijn. Een serotonine syndroom geeft toch wel andere klachten.
ReagerenAnoniem11 april 2014 om 16:04Kunt u er een paar opnoemen? Dan kan ik ze vergelijken met me klachten
ReagerenJohn (moderator)
11 april 2014 om 19:40koorts, onrustig, gejaagdheid, angst/verwarring, ongewone, krampachtige spierkrampen in armen en/of benen en stijve spieren.
ReagerenAnoniem13 april 2014 om 21:15Op de koorts na heb ik alle symtomen die u opnoemt, wat moet ik doen?
ReagerenJohn (moderator)
13 april 2014 om 22:05Er is een waarschuwing voor de combinatie van venlafaxine en tramadol. De apotheek had hier voor moeten waarschuwen. Neem z.s.m. contact op met de huisarts. Ga met de dosis venlafaxine terug naar de oude dosering.
Reageren



