Zoeken Vraag het forum

Melatonine

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem1

    Hoi
    Ik ben iemand die elke nacht voor het slapen 1 tablet melatonine neemt 0’5 MG ik heb slaapproblemen.
    Maar dus was het zo om 15:52 was ik erg moe dus ben ik even me bed ingedoken om even een uurtje te slapen.
    En omdat ik vandaag na een verjaardag ga tot laat dus heb me energie nodig als ik nu al moe ben is het beter om te slapen.
    Meer dan half uur later 16:26
    Heletijd met me ogen dicht gelegen niet in slaap gevallen maar was wel moe.
    Dus heb een half of een kwart tabletje van melatonine genomen om in slaap te vallen neem normaal een hele maar is middag vandaar.
    Maar merk dat het niet echt helpt en moet zo vetrekken dus is het erg dat ik een half of kwart pilletje melatonine heb genomen kan ik later nog slaperig worden? Of is het niet zo een probleem?

    Mvg

    10 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat kan ook niet werken als je dat overdag neemt. dat werkt pas als er geen daglicht is. Het kan verder geen kwaad dat je het hebt ingenomen

    Reageren
    Anoniem

    Oh want me kamer is wel helemaal donker gemaakt gordijnen dicht enzo.

    voel me wel beetje moe maar kan maar niet in slaap komen.

    Moet dus ook bijna vetrekken als ik gewoon een koffie drink is er niks aan de hand toch?.

    het is niet dat ik opeens boem neerval?

    of opeens heel erg suf en moe wordt?

    mvg

    Reageren
    John (moderator)

    Nee hoor geen zorgen

    Reageren
    Anoniem

    begin me nu wel echt moe te voelen.

    ook eerst even duizelig en ga pas rond 10 uur weg tips om niet in te zakken?

    zonder cafeïne

    want heb voordat ik weg ga al 2 kopjes koffie gedronken.

    en toen ik aankwam nog een cola.

    als ik nu mezelf vol ga gooien met cafeïne

    slaap ik helemaal niet meer vannacht.

    Reageren
    _87_

    Luister naar je lichaam. Ik zou als ik jou was lekker thuis blijven. Niet vanwege de Melatonine. Nee, maar puur omdat je jezelf moe en wat duizelig voelt.

    Reageren
    ANoniem

    ja ga zo denk ik vetrekken hoor.

    de cadoutjes worden zo uitgepakt daarna ben ik pleiten.

    maar dan ben ik ongv rond 8 uur thuis.

    nog te vroeg om te slapen.

    en weer te laat om een powernap te doen.

    dus hoe hou ik het vol als ik thuis ben tot bedtijd.

    want slaap meestal rond 1/2 uur

    Reageren
    _87_

    Rustigaan doen. En als je voelt dat je wil slapen, ga je naar huis.

    Reageren
    Catootje

    Om beter te slapen is het beter om te zorgen voor de aanmaak van stofjes als melatonine door je lichaam zelf. Belangrijk is om te zorgen voor complexe koolhydraten, voldoende eiwitten, vetten en vezels bij elk eetmoment. Dit zorgt voor een stabiele bloedsuikerspiegel en een betere aanmaak van je hormonen en neurotransmitters.
    Daarnaast kunnen allerlei vitaminen, mineralen, vetzuren en aminozuren meehelpen bij die aanmaak van stofjes als serotonine en melatonine. Onder andere magnesium, vitamine B en D en omega 3. Verder kan 5htp die aanmaak sterk verbeteren. Ook carntinine verbetert de aanmaak van melatonine.
    Verder lijken me die cola en koffie niet zo’n goed plan. Denk in het vervolg beter even je rust nemen, of je nu wel of niet slaapt, dan je heel erg druk te maken.

    Reageren
    Anoniem

    Catootje

    is goed bedankt voor de tips was niet zo handig inderdaad.

    de melatonine is wel uitgewerkt voel me niet meer zo slaperig maar voel me wel erg apart beetje in me zelf enzo

    is dat normaal?

    Reageren
    Anoniem

    En het lijkt of voelt dat me stem anders is

    Reageren
Reageer op: Melatonine
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.