- Rhandy Meijnckens11 augustus 2016 om 07:52
Goedemorgen , ik kamp al maanden met vage klachten.
-Vaak overdreven moe zonder inspanning (voelen als een kasplantje letterlijk)
-Stijf in m’n benen,opgeblazen buik,niet meer dagelijkse ontlasting(meestal harde ontlasting)
-Vage pijntjes boven navel,rechts rond m’n ribben
-Koude rillingen na eten of na het gapen
-kortademig
en ga zo maar doorIk ben op alles onderzocht en zelfs de internist komt er niet uit en doelde dat het psychisch is,en weggestuurd met oplosbare zakjes voor de ontlasting.
Is er een mogelijkheid of optie die verder kunnen kijken dan een internist?
Alvast bedankt19 reactiesReagerenAnoniem11 augustus 2016 om 08:06Artsen kunnen (begrijpelijkerwijs) vaak niets met vage klachten. Meestal doen ze dan een bloedonderzoek omdat het vaak ligt aan je stofwisseling en bij een bloedonderzoek echt van alles te constateren is.
Reageren
Als ik jou was zou ik m’n eetpatroon wijzigen en vooral voldoende drinken (minimaal 2 liter per dag).John (moderator)
11 augustus 2016 om 09:16Hoe oud ben je?
Reageren
Ben je man of vrouw?
Doe eens de test op:
http://www.dokter.nl/index.php?option=com_hyperventilatietestRhandy Meijnckens14 augustus 2016 om 07:43Nou tijdens het douchen kwam ik er gister achter dat er spontaan ”keutels” in mijn anus zaten onder de douch,en de endeldarm is geen onderzoek nog naar gedaan.
Kan daar het probleem zitten?
De ontlasting is wel wat zachter geworden door de voorgeschreven laxeerzakjes van de internist..maar gister hele kleine stukjes diaree met klein beetje bloed en zoals ik zei ”keuteltjes” onder de douch als ik de douch kop er tegen aan hou.Alvast bedankt
ReagerenJohn (moderator)
14 augustus 2016 om 09:30Dat lijkt in ieder geval op een verstopping.
Reageren
Zorg voor vezelrijke voeding en drinken kunnen voldoende. Blijf de zakjes gebruikenRhandy Meijnckens6 september 2016 om 06:30Goedemorgen Tandor , nou na een aantal weken kreeg ik gisteren te horen dat ze een vrij ”ontschuldige” parasieten in mijn ontlasting onderzoek hadden gevonden in de recepten brief staat dat ik Clioquinol moet nemen 3 x daags en dat het dat het de parasieten doodt genaamd (amoeben) welke soort parasiet het is weet ik geen eens maargoed…
Kan het zijn dat dit al die klachten veroorzaakt?
Groeten Rhandy
ReagerenAnoniem6 september 2016 om 06:44Ja, dat kan. Amoeben is een algemene term voor eencelligen.
Reageren
Dan weet je nog niet precies welke eencellige het is.
Clioquinol is goed, het werkt tegen amoeben, schimmels en sommige bacteriën. Lees de bijsluiter goed, want er zijn een paar vreemde bijwerkingen (zoals een groene tong, groene urine en groene ontlasting), zodat je daar niet van schrikt.Rhandy Meijnckens6 september 2016 om 08:05Hallo Anoniem , bedankt voor de reactie , naja hopen dan dat dat het is want ik word letterlijk stapelgek van mijn klachten.
Ben vandaag begonnen met de antibiotica.De klachten zijn nog;
-Altijd gevoel van opgezette buik
Reageren
-Stekende zeurende pijn boven navel en rechtsonder naast het heupbot of vlak onder de rib
-Vaak moe
-Gevoel van malaise zo nu en dan
-Veel moeten plassen en drang om te plassen
-Soms prikkelingen(geen pijn) onderbuik en heel soms in de rugAnoniem6 september 2016 om 09:02Ik had bijna exact dezelfde klachten en de internist wist het zelf ook niet totdat ik zelf zei: misschien komt het door gluten of lactose? Toen heeft ze het toch maar onderzocht ook al leek het haar zeer onwaarschijnlijk en ze zou mij na 2 weken bellen. Wat bleek, na 2 dagen werd ik al gebeld dat er antistoffen in mijn bloed zaten en kreeg ik een darmonderzoek. Diagnose: coeliakie en sinds ik nu bijna een jaar aan het dieet zit gaat het al stukken beter! Ben je al op Coeliakie getest?
ReagerenJohn (moderator)
6 september 2016 om 10:24@rhandy
Reageren
Waarschijnlijk is het de dientamoeba fragilis die gevonden is. Onschuldig wellicht maar heel erg vervelend.
Je klachten kunnen daar inderdaad door veroorzaakt worden. Eerst maar eens de kuur afmaken.
Let wel even op de bijwerkingen van de clioquinolRhandy Meijnckens6 september 2016 om 10:58Anoniem : ik ben op alles getest behalve via de anus is er GEEN darmonderzoek gedaan,ik had geen Coeliakie.
Tandor: bedankt voor je reactie,hoelang duurt het voordat er mogelijk positieve werkingen kunnen gaan plaatsvinden? en hoe kom ik erachter dat de parasiet verdwenen is? de internist zei hier verder eigenlijk niks over behalve dat ik de antibiotica moet nemen en verder word ik ook doorverwezen naar de ”SOLKPOLIE”.
Waar ik ook trouwens zo nu en doen last van heb is lichte pijn met plassen en nog steeds niet elke dag een stoelgang (wat ik vorig jaar en daarvoor elke dag had)
Verder kom ik nog ”koolhydraat-arme” dieeten tegen die kunnen helpen in de periode van de antibiotica…is dit echt nodig?? ik ben namelijk ook bezig met aankomen omdat ik op licht ondergewicht zit en is het voor mij moeilijk om zonder koolhydraten de dag door te komen.
Alvast bedankt tot zover!
ReagerenJohn (moderator)
6 september 2016 om 11:12Hoelang dat het duurt voordat de kuur resultaat geeft is op voorhand helaas niet te zeggen.
Je moet ook geen diëten gaan volgen. Gewoon normaal eten. Je zou wel de inname van geraffinerde suikers wat kunnen beperken.
ReagerenRhandy Meijnckens7 september 2016 om 07:35Bedankt Tandor , het is bidden dat de parasiet de complete oorzaak is en dat de antibiotica echt helpt !
Fijne dag
ReagerenRhandy Meijnckens16 september 2016 om 17:14Zo die tien daagse Clioquinol zit erop , hopen godzijdank dat het heeft geholpen. Na 4 dagen tijdens het gebruik heb ik wel weer gelukkig elke dag een ontlasting en een normale ook. Verder is de pijn zo nu en dan wel wat minder onder nn rechter ribben.
ReagerenJohn (moderator)
16 september 2016 om 17:36Het kan nog even duren voordat de klachten weg zijn
Reageren
Nog even geduld..



