Zoeken Vraag het forum

Buikgriep

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi, ik heb sinds vanochtend last van buikpijn en diarree, geen misselijkheid ofzo maar ik voel me wel slap.. Ik heb vanavond een feest want de zomervakantie is nu begonnen maar ik weet niet of ik er heen kan 🙁 weet iemand wat ik kan doen om er misschien toch heen te gaan en hoe ik er zo snel mogelijk van af kom?
    groetjes

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Je zou een diarree-remmer kunnen gebruiken, maar dat is dan ook het enige. En geen alcohol gebruiken…

    Reageren
Reageer op: Buikgriep
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.