- Anoniem22 oktober 2015 om 12:34
Beste
Als ik tussen het lopen en eten geen 4 uur laat, dan ben ik na het lopen (ongeacht hoe intensief) steeds misselijk en moet ik braken.
Mijn braaksel is dan steeds een zwarte brei.
Is dit normaal?3 reactiesReagerenJohn (moderator)
22 oktober 2015 om 15:19Dat kan inderdaad door de inspanning komen
Reageren
Drink je wel genoeg? Drink je veel na het lopen?Anoniem23 oktober 2015 om 09:17Als ik het global bekijk, drink ik eigenlijk te weinig op een dag.
Ook na het lopen zelf.
Ik drink onmiddellijk na het lopen, in de kleedkamer voor het douchen, een klein blikje limonade van 15cl uit en dat is het dan.Als ik echt misselijk ben na het lopen en zwart moet braken, dan lukt het ook niet in te drinken.
Het is vooral het zwart braken dat me zorgen maakt
ReagerenJohn (moderator)
23 oktober 2015 om 11:13Te weinig drinken en dan een blikje limo meteen na het sporten kan wel voor wat problemen zorgen.
Je zou per dag minimaal 2 liter moeten drinken.
ga in ieder geval je drinkgewoontes aanpassen en zorg dat je voor het sporten water drinkt. 1 uur voor het sporten ca. 0,5 liter
Na het sporten water drinken.Gebruik je voedingssupplementen of iets dergelijks? Heb je nog andere klachten?
Reageren


