Zoeken Vraag het forum

Bloed bij ontlasting

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Atom330

    Ik zit met een vraag welke ik niet zomaar aan mijn huisarts durft te stellen omdat ik me ervoor schaam en denk dat het onschuldig is.

    Ik had zojuist bij de ontlasting helder bloed zitten, niet donker maar gewoon helder bloed en was ook zeer duidelijk bij afvegen van me anus.

    Op internet heb ik gelezen dat aambeien kunnen zijn en dat waarschijnlijk onschuldig is. Maar dit is niet eerste keer dat voor gekomen is, het is al in 3 maanden tijd een paar keer voor gekomen.

    Het is tijdens mijn vakantie in China ook voor gekomen, maar dan is mijn stoelgang ook helemaal van streek en kan ik ook niet elke dag poepen en wanneer ik dan kan poepen dan is het duidelijk niet dezelfde ontlasting als ik die in Nederland heb.

    Dan is het licht bruin en ziet het er zacht uit, terwijl het in Nederland gewoon donker uit ziet en hard zoals normaal. Maar dat is dus te wijten waarschijnlijk aan het voedsel daar en ik eet dan sowieso minder groente.

    1 reactie
    Reageren
    Quote

    Bloed bij ontlasting kan veel zorgen baren. Het is voor de meesten een duidelijke teken dat iets ‘mis is.’ Bloed bij ontlasting is niet altijd een indicatie van een ernstige probleem, maar het is verstandig om meteen naar uw arts te gaan. Er zijn te veel verschillende mogelijke oorzaken voor bloed bij ontlasting om het aan toevel over te laten. http://www.bloedbijontlasting.nl/

    Reageren
Reageer op: Bloed bij ontlasting
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Schurft; steeds meer Nederlanders hebben er last van
6 min leestijd

Schurft: symptomen, oorzaak en behandeling

4 min leestijd

Acne bij baby’s: wat kun je doen?

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.