Zoeken Vraag het forum

Wat is er aan de hand?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • thebottle9

    Hallo!

    Ik loop al een tijdje met diverse klachten.
    Het verhaal:
    Vorig jaar zomer kreeg ik last van een drukkend gevoel op de borst. Alsof er een riem om mijn borst zat. Ik ben naar de dokter geweest en er werd een hoge bloeddruk geconstateerd. Er werd een hartruisje waargenomen. Ik moest naar ziekenhuis voor echo. Uit het onderzoek bleek een iets verdikte hartspier. Niks ernstigs. Het drukkende gevoel verdween daarna ook weer. Ongeveer een maand later kreeg ik last van mijn darmen. Volgens huisarts zaten deze verstopt of was er sprake van een prikkelbare darm. Ik kreeg vezels mee voor verbetering stoelgang. Klachten bleven tot vandaag sudderen. Dan weer weg en dan weer terug. In januari ben ik een darmonderzoek ondergaan en daaruit kwamen geen schokkende dingen. Dus dat was goed.
    Vanaf dat onderzoek lijkt het wel alsof ik andere klachten krijg. Pijn in mijn zij onder mijn oksels (beide kanten) een soort spierpijn. Dit heb ik inmiddels al 4 weken. Ook heb ik al een tijdje last van zuurbranden. Vooral na het avondeten ’s avonds. Van de week ben ik bij de dokter geweest met het verhaal van de zuurbranden/spierpijn in zij en nog een andere klacht: vieze tong. Vanaf oktober heb ik namelijk al een witte aanslag achter op mijn tong. Ik dacht dat het niets was, maar volgens de dokter was het sprew. Dat zou ook de klachten kunnen veroorzaken.

    Al met al voel ik me de afgelopen half jaar niet fijn. Daarbij komt het ook nog dat ik het idee had een ernstige ziekte te hebben (bijv. kanker), maar die ideeën heb ik gelukkig minder.

    Herkent iemand dit of een gedeelte?

    1 reactie
    Reageren
    Sissy

    De verdikt hart wordt cardiomyopathie genoemd, en dat is niet onschuldig. Ik vind jouw verhaal ongeloofwaardig.

    Reageren
Reageer op: Wat is er aan de hand?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.