Zoeken Vraag het forum

Vreemde ontlasting of jezelf wijsmaken dat je ziek bent

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • onderzoek 36

    Goedendag,

    Sinds enige tijd heb ik ongewone stoelgang. Ik ben 36 jaar oud en heb veel stress in mijn leven. De laatste tijd maak ik me zorgen dat ik misschien hypochondrie heb, omdat ik voortdurend op zoek ben naar symptomen van een ernstige ziekte.

    Elke dag observeer ik mijn ontlasting en ik heb het gevoel dat dit langzaam obsessief wordt. Ik zie geen bloed in de ontlasting en ik val niet af. Toch maak ik me zorgen over de consistentie van mijn ontlasting, omdat die soms potloodachtig eruitziet.

    Dit zijn foto’s van mijn ontlasting van de afgelopen twee weken, dus ze zijn vrij gevarieerd. Ik heb één keer per dag stoelgang, meestal tussen 8:00 en 12:00 uur.

    Kan iemand mij zeggen of deze ontlasting er zorgwekkend uitziet en of ik me ergens ernstig zorgen over moet maken, of dat ik mezelf misschien onnodig problemen aanpraat?

    1 reactie
    Reageren
    Peter (huisarts)

    Vaker genoemd….: foto beoordeling van faeces zijn niet mogelijk. Als je je zorgen maakt laat een en ander testen ( faeces, darmen) via je huisarts!

    Reageren
Reageer op: Vreemde ontlasting of jezelf wijsmaken dat je ziek bent
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.