- Peter5 december 2024 om 09:29
daarnet zag ik wat bloed in de ontlasting, water WC kleurde niet rood, ook geen bloed bij afvegen, na het toiletbezoek voelde ik wat jeuk aan anus, is dit aambei of is verder onderzoek nodig? heb enkele maanden gelegen nog een volledige coloscopie gehad die normaal was, ben nu ongerust geworden.
3 reactiesReagerenSuus5 december 2024 om 11:15Of dat een aambei of fissuurtje is, zul je zelf beter kunnen (laten) bekijken dan dat iemand op een forum dat kan beoordelen
ReagerenPeter5 december 2024 om 11:37dat ga ik uiteraard doen, maar zou er eventueel op enkele maanden tijd een tumor of poliep kunnen ontstaan zijn die de oorzaak is? Coloscopie bracht niets aan het licht.
ReagerenJohn (moderator)
5 december 2024 om 16:52Dat is zeer onwaarschijnlijk. En waarschijnlijk was het ook geen bloed dat je zag maar etensrestjes van bijvoorbeeld tomaat of paprika
Reageren


