- Sammetje2 november 2024 om 18:09
Hallo allemaal,
Ik heb echter al maanden last van ontlasting met oranje bruin slijm. Niet alleen bij keutels in deze vorm. Eigenlijk bij alle soorten ontlasting die ik toe nu heb. Normaal donker hard of zacht. Er zit altijd oranje bruinig slijm bij. Ik weet mijn famillie geschiedenis niet ivm pleegkind zijn. De vraag is wat dit zou kunnen zijn. Foto is al een aantal maanden terug En het blijft. Dokter heeft 1 keer onderzoek van de ontlasting gedaan en ik zat op het randje met de onstekingswaarde. Ben nu aan het wachten op onderzoek 2. Ik heb ook regelmatig na het eten dat ik vreselijk veel buikpijn krijg. En krampen houden voor het ontlasten niet op.Dus… De vraag is weet iemand iets meer te vertellen?
Bijlagen:
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
2 november 2024 om 18:19Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Je zult toch even het volgende onderzoek moeten afwachten.
ReagerenCB16 maart 2025 om 15:57Heeft u al wat gehoord van de dokter? Ik heb namelijk hetzelfde.
ReagerenBea3 mei 2025 om 12:02Ik heb zelfde maar bij mijn komt het door medicijnen dat mijn darmen graag worden u moet zakjes bij water doen geloof dat ze movicolon poeder heten
Reageren





