Zoeken Vraag het forum

Pijn rechts onder buik

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Arend

    Hallo,

    Ik heb sinds een jaar last van pijn rechts onder in de buik vooral als ik er op druk. De MDL arts denkt aan PDS, maar ben wr niet helemaal gerust op aangezien het niet weggaat

    Ik denk steeds aan de blindedarm maar vroeg mij af dit hadden ze toch wel gezien met een darmonderzoek die ik heb ondergaan. Of is dat alleen de dikke darm?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    PDS gaat ook niet zomaar weg… Als je er toch ongerust over blijft, moet je teruggaan naar de MDL arts en dat bespreken

    Reageren
Reageer op: Pijn rechts onder buik
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.