Zoeken Vraag het forum

Maagzuur?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Bart

    Ondertussen al een tijd last van mijn maag incl wat maagzuur het blijft maar duren.. Ondertussen ook soms een brok in mijn keel gevoel en nu bij na het drinken van thee komt het snel naar boven maar is het niet echt zuur is dat normaal?

    Krijg nu weer omeprazol en maalox kan er nog meer aan de hand zijn?

    8 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het past wel bij maagklachten. ben je met de klachten ook al bij een internist geweest?

    Reageren
    Bart

    Nog niet.. Enkel bij de huisarts. Eerst omeprazol gekregen voor twee weken toen afgebouwd nu komt het weer terug en heb ik ook wat last van spanning of brok in de keel. Gebeld en moet nu nog een keer twee weken omeprazol maar nu ook met 4x maalox per dag innemen.. Zit er nu twee dagen in maar nog geen super effect. Heliobacter test was iig negatief ondertussen toch een maand bezig zo

    Reageren
    John (moderator)

    Vraag dan een verwijzing

    Reageren
    Bart

    Hi john

    Niet nog even wachten en deze kuur doen zoals de huisarts zegt?

    Vind het altijd een lastige afweging

    Reageren
    John (moderator)

    Wacht dan deze week nog even af

    Reageren
    Bart

    Ok bedankt het brok in keel gevoel is s avonds ook erger dan in de ochtend soms denk ik dat dit mss meer komt door last vd keel of spanning op de nek

    Reageren
    John (moderator)
    Jona

    Ik krijg ook last van brok in de keel door maagzuur die opkomt. Ik denk dat de keel daardoor wat geirriteerd kan raken of een broekgevoel geeft door dat maagzuur. Ik heb heel soms zelfs dat ik er wat benauwd van word. Dat heet dan gastric asthma. Mensen met maagzuur en benauwdheid of brok ligt dus ook weleens samen.

    Reageren
Reageer op: Maagzuur?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.