Zoeken Vraag het forum

Opgeblazen buik en misselijk zonder reden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mrs. anoniem

    Ik heb sinds een dag of 5 een opgeblazen buik en daarnaast periodes van misselijkheid. Ik heb geen idee hoe dit is ontstaan. Voor zover ik weet heb ik niks verkeerds gegeten.
    Alhoewel ik wel gewoon naar de wc kan, heb ik het gevoel dat mijn darmen niet alles goed verteren om het maar zo te zeggen Daarnaast heb ik gewoon trek en kan ik normaal eten, het ding is dat ik daarna misselijk word omdat mijn maag denk ik nog vol zit maar ik daarbovenop dus wel eet. Het lijkt mij niet dat ik zwanger ben want ik heb de pil goed geslikt en ben ‘ongesteld’ geworden. Het ligt dus volgens mij echt aan mijn maag, darmen iets in die richting.
    Ik vroeg me af hoe ik dit kan verhelpen. Als het met een paar dagen niet over gaat ben ik van plan de huisarts te bellen, maar het lijkt me niet echt een ernstige reden om de huisarts in deze crisistijden daarmee te belasten. (zowel hoor ik het graag)
    Hopelijk kan iemand mij hier verder mee helpen

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou toch even met de klachten naar de huisarts gaan als je last van blijft houden de komende dagen

    Reageren
Reageer op: Opgeblazen buik en misselijk zonder reden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.