- Vera2 juni 2019 om 10:46
Hoi,
Ik heb nu een aantal dagen een voelbare verdikking zitten.
Bij ontlasting zit wat bloed op de ontlasting en wc papier.11 reactiesReagerenVera2 juni 2019 om 10:49John (moderator)
2 juni 2019 om 11:04Dat is een aambei
ReagerenVera6 juni 2019 om 12:27Bij de ontlasting blijven naast de zachte ontlasting toch ook wat keutels in het begin zitten wat zorgt voor minimale bloeding.
Het voelt geïrriteerd aan heb nu zalf gehad na bellen met de huisarts zinksulfaat vasalinecreme 0,5%FNA
Zal dat hiervoor voldoende zijn.
Ik drink 2 liter water per dag
Ik beweeg
Ik let op mijn voeding
Zijn er misschien nog dingen die ik kan doen om mijn ontlasting toch iets soepeler te houden zodat de aambei kan genezen
ReagerenBijlagen:
John (moderator)
6 juni 2019 om 12:33De zalf zou eigenlijk voldoende moeten werken voor de aambei.
Reageren
Zorg voor vezelrijke voeding en eet dagelijks een stuk vers fruit. Naast het drinken dat je al goed doet, kun je er eigenlijk niet veel meer aan doenVera6 juni 2019 om 12:41Beste John,
Moet erbij vermelden dat ik de zalf pas sinds gister middag heb.
Het zal natuurlijk ook even tijd nodig hebben. Wat ik vooral heb is omdat ik merk dat door de ontlasting het stukje keutel er dan bloed ontstaat en wil dat de kans geven om te genezen. Schrik er misschien toch een klein beetje van terwijl ik toch denk dat dit van aambei komt. En enkel en alleen is tijdens de ontlasting.
Fruit eet ik dagelijks door mijn magere kwark en wat havermout.
Had bij Kruidvat van die zakjes gezien die zorgen voor wat zachtere ontlasting maard dat dan is dan misschien overbodig?
ReagerenJohn (moderator)
6 juni 2019 om 12:58Als je niet echt harde ontlasting hebt waarbij je hard moet persen, zou ik er verder niets aan doen
ReagerenJohn (moderator)
6 juni 2019 om 12:58De zalf zal inderdaad een paar dagen nodig hebben
ReagerenVera10 juni 2019 om 10:58Is dit normaal of lijkt het gezwollen?
Heb geen bloed meer bij ontlasting
Enkel even een kleine minimale pijnscheut op een bepaald punt van de ontlasting.
ReagerenBijlagen:
John (moderator)
10 juni 2019 om 13:35Het kan een beetje opgezet zijn, maar dat is normaal bij aambeien
ReagerenVera10 juni 2019 om 15:09Dus de laatste foto ziet er niet zorgelijk uit?
ReagerenJohn (moderator)
10 juni 2019 om 15:58het is een aambei….
Reageren






