- Lisse6 maart 2018 om 12:29
Hoi allemaal
Vannacht werd ik wakker van pijn in mijn maag(?) Of lever. Ik denk mijn maag, het zat hoog en tussen de onderkant van mn ribben. Ik was misselijk en had het snikheet. Ben na een poosje naar de WC gegaan en moest 2x braken maar er kwam niks uit. Vervolgens ben ik terug in bed gegaan en op mijn rug gaan liggen. Een paar keer diep in en uitgeademd en na een poosje viel ik in slaap.
Uiyeraard was ik in paniek want ik wordt nooit zomaar wakker! Ik heb die dag niks anders gegeten en ook niet gesport oid. Iemand enig idee wat dit kan zijn en of ik hier opvolging aan moet geven bij de HA??
1 reactieReagerenJohn (moderator)
6 maart 2018 om 12:37Het zal toch je maag zijn geweest. Misschien toch iets verkeerds gegeten of slecht gevallen…. As je er geen last meer van hebt hoef je daar niet mee naar de huisarts
Reageren



