Zoeken Vraag het forum

Hoesten door protectie spray

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb per ongeluk tijdens het inspuiten van mijn nieuwe schoenen ( waterafstotende spray), iets van de spray ingeademd, waarschijnlijk niet de nevel zelf maar de geur was helaas toch in huis, ondanks dat ik het op het balkon deed. Ik moet enkel een klein beetje hoesten nu, verder niets. Het is pas een half uur geleden dat ik ze inspoot. Verder adem ik prima in, alleen dus beetje geïrriteerde longen en klein hoestje maar wellicht gaat dat over . Ik lees ook iets over als acute long beschadiging door dit soort sprays dat kan leiden tot fibrose dus ben wat angstig

    Nu lees ik iets over acute long problemen en maak me zorgen: vraag me af of ik naar de HA moet.

    Wat is jullie advies? Wachten of het na het weekend of het over gaat? Of sowieso langsgaan

    3 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Het lijkt dus meer een soort lichte irritatie nu dan dat ik echt hoest, maar wil uiteraard voorzichtig zijn

    Ademen gaat verder prima

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zal niet meteen een beschadiging veroorzaken hoor. Dan moet je de spray rechtstreeks uit de bus inademen

    Reageren
    Anoniem

    Dank. Ik hou mijn adem altijd in op het moment dat ik spray, dus tenzij er iets naar binnen is gewaaid en nog nevel was ( waar ik het rook) moet dat niet het geval zijn

    Zo’n kleine irritatie zal vast snel wegtrekken neem ik aan?

    Fijne avond in ieder geval en nog de beste wensen:)

    Reageren
Reageer op: Hoesten door protectie spray
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.