- Anoniem29 april 2021 om 19:27
Hoi, ik ben 8 weken uit het ziekenhuis na flink geknokt te hebben. Nu thuis bezig te revalideren maar merk nu dat ik mentaal ook een enorme klap heb gehad. Ik slaap bijna niet, ben onrustig, kan niet meer tegen prikkels en alles komt hard binnen. En het heeft een zeer nadelig effect op alles. Ben hard aqn het werk met bijv fysio maar het gaat me minder goed af doordat het wel lijkt of ik niet meer kan filteren. Ik praat over mijn ervaringen, heb alle hulp maar het betert niet. Het maakt me soms moedeloos en wanhopig. Ook lichamelijk nog lange weg te gaan maar nu ook mentaal nog iets op te lossen. Wat kan ik doen?
6 reactiesReagerenJohn (moderator)
29 april 2021 om 19:30Praat hier met een psycholoog over
ReagerenAnoniem29 april 2021 om 19:59Ja dat had ik niet duidelijk gezegd misschien maar dit heb ik dus al gedaan. Kan sowieso goed praten over mijn ervaringen maar waarom voel ik me zo?
ReagerenJohn (moderator)
29 april 2021 om 20:02Helaas hebben meer mensen hier last van, na corona te hebben doorgemaakt.
ReagerenAnoniem29 april 2021 om 20:24Maar wat moet je er verder dan mee? Het is echt akelig
ReagerenJohn (moderator)
29 april 2021 om 20:25Je zult meer tijdig nodig hebben om te herstellen
ReagerenYda16 mei 2021 om 01:12Als je faceboek hebt: er is een grote groep met long-covidpatienten die elkaar helpt, uitleg geeft en duiding kan geven aan je gevoelens en zorgen.
Misschien eens kijken?
Reageren


