- Pooja8 augustus 2012 om 00:03
He allemaal,
Sinds een paar jaar(1 of 2)heb ik letterlijk elke dag hoofdpijn.
De ene dag erger dan de ander.
Paracetemol (ubrofum)helpt daar niet bij.
Die 1 of 2 jaar gelden heb ik een paar flinke klapen gekregen tegen de achterkant van mijn hoofd ook ben ik vaak gevallen op mijn voor hoofd. Iemand enig idee wat er is?
Probleem 2;
Ik slaap slecht hebt veel nachtmerries over bijv: de dood, moord en onderwerpen in die richting.
En als ik kan toch goed slaap word ik helemaal uitgeput wakker.
Mijn mentrix ziet dat het niet goed is.
En ze zegt dat ik depressif ben.
Wat moet ik doen?6 reactiesReagerenEmma8 augustus 2012 om 16:55Hallo Pooja,
Reageren
Waarom krijg jij klappen tegen je hoofd? Van wie?
Groet, EmmaAmelia12 november 2012 om 14:37Ik heb ook zoiets:
Reageren
elke dag hoofdpijn maar ben ook extreem moe. ik weet begod niet wat ik moet. ik heb net als jou zulke dromen. het is verschrikkelijk.
ik ging naar de dokter. ik ben 2weken ziekenhuis geweest.
niks helpt! what to do???Anoniem13 november 2012 om 12:10Probeer eens acupunctuur.
Reagerenlola13 november 2012 om 12:11Misschien heb je een bril nodig?
ReagerenMaarten22 november 2012 om 16:35Probeer volgende site eens
Reageren
http://www.energieboost.com
Dit heeft mij verlost van mijn langdurige moeheidQuote6 december 2012 om 14:55Hoofdpijn algemeen
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/Hoofdpijnalgemeen.htmSpanningshoofdpijn
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBN2b.htmClusterhoofdpijn
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGZiektebeschrijvingen/NHGZiektebeschrijving/Z029.htmMigraine
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBN2c.htmHoofdpijndagboek
Reageren
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBN2c.htm



