Zoeken Vraag het forum

Baby of niet..

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Angelientje

    Hoi

    Ik wil een baby en mijn vriend ook, maar nu ben ik in 3 maanden tijd 2x weer opnieuw aan de pil gegaan, omdat hij het wou.. en omdat mm vriend zegt dat we moeten verhuizen naar een betere buurt/ van een app. Naar woning moet ik dit geloven of wilt hij toch geen kind? Hij is wisselend zegt de ene keer dat het kan en dan weer niet, ookal wilt hij het echt zegt ie

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat moet je aan je vriend vragen…..maar het lijkt erop dat hij nog niet zover is…

    Reageren
    moeder

    Hoi Angelientje,

    Praat er eerst heel goed over met je vriend. Bekijk ook hoe je situatie is qua: woning, werk, inkomen en zeer zeker je relatie. Dit heb ik nl niet gedaan en mijn kids hebben wat te verduren gehad. (Ik was ook te jong en had de gelegenheid niet gekregen om daarover na te denken) Ik ben een goede moeder: kids zijn 18, 16 en 5 jaar. Wat ik mij realiseer: Je word moeder…VOOR HEEL JE LEVEN! Tot aan je dood. Ik ben 41 en mijn ouders staan nog steeds klaar voor mij. Moeder zijn is de zwaarste baan van je leven! Maar als je het goed doet, ook de waardevolste met super veel liefde en zorg van 2kanten:)

    Mijn advies: is je relatie goed:heeft hij respect voor je? Heb je redelijke inkomen en goede gezondheid? Heb je  zelfstandig onderdak en ruimte voor je kindje? Kun je opvang regelen?  Als alles Ja is: Ga ervoor! Als er iets NEE is, regel dat eerst!

    Ik hoop dat je wat met mijn advies doet:)

     

    Reageren
    Catootje

    Dat je van iemand anders aan de pil zou moeten klinkt niet goed. En dan nog kan hij een condoom gebruiken. Als de relatie goed is maakt de woonruimte minder uit.

    Reageren
Reageer op: Baby of niet..
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.