Zoeken Vraag het forum

Hoofdpijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Chris

    Mn zoon van 6 komt elke 14 dagen een weeknd bij me, te weinig maar ja. Nadat ik hem zondagsavnd om 7 terug heb gebracht krijgt hij s’maandags rond 5 of rondbhalf 7 hoofdpijn.

    Gaat slapen en de volgende morgen is het weer beter. Vermoeiheid?

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Vermoeidheid of spanningen…

    Reageren
    Catootje

    Kan de overgang zijn. Vroeger zat ik in een jongerentehuis. Af en toe was ik dan een weekend bij mijn moeder en als ik dan zondag weer naar het jongerentehuis ging kon ik die nacht bijna niet slapen. Misschien iets doen met de overgang van jou naar zijn moeder. Hij zal oud genoeg zijn om er over te kunnen praten. Misschien is het omdat het bij jou anders is. Eens kijken hoe je het voor hem wat makkelijker kan maken. Er op zondag ook over praten dat hij weer naar zijn moeder gaat en dat hij over twee weken weer mag komen. Misschien is de tijd niet prettig. Misschien beter vóór het eten naar huis. Zomaar wat gedachten. Zelf zou je moeten kijken wat voor hem het beste is.

    Reageren
    Marielle

    Mn dochter van 6 heeft al ruim een week s avonds koorts en klaagt af en toe over hoofdpijn. Heeft er iemand een idee waar dit van kan komen. Overdag is er niets aan de hand.

    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Als de klachten aanhouden, ga dan even naar de huisarts

    Reageren
Reageer op: Hoofdpijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.