Zoeken Vraag het forum

bij de tandarts met evenwichtsstoornis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • beata

    ik heb sinds 3 jaar last van evenwichtsstoornis. BPPD=Benigne Paroxysmale Positie Duizeligheid. Liggen op de rug is in mijn geval om problemen vragen! Vooral als het te snel gebeurt. Slapen is lastig, maar met een paar kussens kan het wel redelijk lukken.
    Mijn probleem is: een bezoek bij de tandarts! Hij/zij wil natuurlijk niet zo lang wachten (tot ik aan de positie op de tandartsstoel ga wennen). Bovendien kan ik zomaar middenin de behandeling zo’n sterke aanval krijgen, dat ik dan weinig of misschien helemaal geen greep heb op de reactie van mijn lichaam.
    Oproep voor alle mensen met BPPD of soort gelijke aandoening: HOE LOSSEN JULLIE DAT OP?!?! ZO’N TANDARTSBEZOEK!
    Ik zoek wanhopig naar een oplossing, Ik moet zo snel als mogelijk 2 maal wortelkanaal behandeling ondergaan.

    1 reactie
    Reageren
    Anoniem

    er is op het forum een man geweest met dezelfde vraag, zoek maar eens even.
    Hij kreeg een paar antwoorden. ik had hem aangeraden bij http://www.tandarts.nl te kijken. je kunt daar tandartsen vinden enz.
    Je hebt een tandarts nodig met begrip, dat zou ook een gewone geduldige tandarts kunnen zijn.
    Sterkte Brenda

    Reageren
Reageer op: bij de tandarts met evenwichtsstoornis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.