- Roy10 oktober 2016 om 15:10
Hallo,
Ik heb sinds vorige week donderdag last van iets in mijn keel wat eigenlijk daarna weer weg was op zaterdag. In de middag kwam het terug tot de dag van vandaag dus ben meteen naar de huisarts geweest. Zij kon echter niks zien en voelen dus verwees me door naar de KNO arts. De afspraak maak ik morgen en zie ik wanneer ik terecht kan.
Echter is mijn angst/paniek dus nu niet weg want ik weet niet wat het is.
Soms als ik voorover leun dan krijg ik kokhals nijgingen en voel ik echt iets zitten bij me luchtpijp/maagpijp. Ik krijg nu ook langzaam pijn in mijn rechter arm erdoor(vooral tussen mijn rechter schouder en mijn keel in).Iemand die mij meer informatie kan geven over wat dit zou kunnen zijn?
Ik vraag het liever hier dan dat ik het ga googelen want dan krijg je meteen de ergste dingen te horen.Mvg Roy
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 oktober 2016 om 16:21Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen.
Je zult toch eerst even naar de KNO arts moeten gaan.Heb je veel last van stress of spanningen gehad voordat de klachten ontstonden?
Reageren
Hoe oud ben je?Roy10 oktober 2016 om 16:35Ja veel overwerken, stress hier en daar dus ja dat wel.
Reageren
ik ben 27 jaar.John (moderator)
10 oktober 2016 om 16:48Doe dan eens de test op
Reageren
http://www.dokter.nl/index.php?option=com_hyperventilatietestRoy11 oktober 2016 om 08:40Heb ik gedaan, en dat heb ik niet. Kwam om 36 punten uit.
ReagerenJohn (moderator)
11 oktober 2016 om 09:37Goed om te weten dat dat dan niet aan de orde is.
Reageren
Nog maar even afwachten dan, totdat je bij de KNO arts bent geweest


