Zoeken Vraag het forum

Pijn keelamandelen verwijderen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi,
    Ik ben vorige week 26 september geholpen,ja wat zal ik zeggen verschrikkelijk!!! Werd om 8u al geopereerd en mocht om 5u naar huis,thuis begon de ellende oorpijn jongens ik dacht dat ik gek werd,wat een pijn,ik mocht 3 x diclofenac zetpil maar daar red ik het niet mee want van paracetamol merk ik niks,dus in overleg 4x diclofenac! Dag 4 en 5 heelllll veel pijn gehad ik heb wat afgejankt,dag 6 dacht ik dat het beter ging overdag toen kreeg ik savonds een klap terug,waardoor ik dag 7 gister helemaal niet mezelf was ook behoorlijk last van narcose onrustig gevoel in me lijf.de kno afdeling heeft gezegd bij pech dat het 1.5 a 2 weken echt heftig kan zijn..verschilt per persoon. Nouja ik ben dus nog herstellende en hoop dat het me allemaal waard is geweest uiteindelijk want ik ben echt geen watje maar dit is toch echt heftig!!ondanks alles lukt eten trouwens wel aardig als ik pijnstillers op heb,cake,vla,boterham zonder korst,noodles,witvis,aardappelpuree,geprakte bloemkool!fruit en soep niet te zuur denk ik prikt enorm!!succes iedereen.

Reageer op: Pijn keelamandelen verwijderen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.