- Anoniem18 april 2014 om 21:52
Ik heb altijd al een beetje last gehad van een zachte piep in mijn oor, althans al jaren. Dit was echter heel zacht en kon het makkelijk negeren.
Sinds een week geleden heb ik alleen een wondje in mijn linkeroor gekregen. Dit jeukte enorm en was een beetje ontstoken. Hierna had ik dat als ik op mijn linkeroor lag en opstond ik alles wat doffer hoorde met dat oor (voor 5 minuutjes ofzo), net alsof de druk weg valt of iets dergelijks. Ook hoor ik in dat oor de piep nu veel harder…. Ook lijkt het harder te zijn als ik mijn mond helemaal openzet of met mijn kiezen op elkaar druk.
Iemand weet wat het misschien kan zijn? Kan helaas pas woensdag naar de dokter vanwege Pasen enzo…Heb ook laatste tijd behoorlijk wat stress met studie en werk, dus misschien kan het ook zijn dat het lijkt alsof de piep harder is vanwege de stress, maar dat gevoel heb ik niet. Wel merk ik dat ik de laatste dagen er meer oplet
1 reactieReagerenJohn (moderator)
18 april 2014 om 22:07Als je er meer op gaat letten ga je het ook harder oren. Toch maar even afwachten tot woensdag. De dokter kan dat natuurlijk veel beter bekijken.
Reageren


