- Enam6013 februari 2012 om 18:43
Beste doktor’s,
Ik heb nu tong onsteking inderdaad en niet keelonstekking en mijn rechter oor doet pijn en er is pieptoon in het en slijm gaat van binnen oor naar buiten oor als ik jeuk het en het doet nog steeds jeuk en ik heb mijn linker borst laten verwijderen en ik heb gist tussen mijn dijen en mijn vagina en het doet ook jeuk vooral tijdens nacht rust is er een mogelijkheid dat gist is nu in mijn rechter oor van mijn nagels inkomen tijdens jeuken of nieten Wat kan ik het Beste doen
Alvast dank2 reactiesReagerenbrenda A13 februari 2012 om 20:23dit is een forum, dus geen doktor….ga dus naar je huisarts toe!
Reageren
daar heb je hem voor, hier is een onderzoekje op zijn plaats.
groetjesEmma13 februari 2012 om 20:57Hallo Enam,
Je hebt meerdere berichten geplaatst, en daar is met advies & aandacht op geantwoord: ga naar de huisarts. Waarom volg je deze adviezen niet op en blijf je hier op het forum hangen en steeds dezelfde vragen stellen?
Zou je alsjeblieft naar de HA willen gaan en ons na deze afspraak weer op de hoogte brengen van jouw ervaring?
Bedankt en beterschap,
Reageren
Emma



