- Monique8 juli 2011 om 16:42
Ik heb vandaag van mijn huisarts antibiotica gekregen tegen een ontstoken keelamandel, maar als die niet werken moet de amandel waarschijnlijk verwijderd worden.
Nu heb ik ooit op televisie gezien dat dit tegenwoordig onder plaatselijke verdoving kan. Ik meen dat dit ergens in Amsterdam werd gedaan. Er werd gebruik gemaakt van een laser.
Weet iemand waar er wordt geopereerd onder plaatselijke verdoving?
Ik zou hier graag voor in aanmerking komen.4 reactiesReagerenARIE8 juli 2011 om 17:30ik was 18 toen ik in het onze lieve vrouwen gasthuis werd geholpen in amsterdam.,36 jaar geleden.
Reageren
ik moest een handdoek meenemen,gaan zitten ,kreeg 2 injecties achter inmekeel.(me amandelen werden verdoofd)moest 15 minnuten wachten.kon naar binnen ,ging zitten ,kreeg een schaaltje onder me kin.
2 keer knippen,en kon toen gelijk weer naar huis.klink ongeloofwaardig ,maar het is waar.Anoniem8 juli 2011 om 19:12Lees verder op:
Ervaringen met amandelen knippen bij volwassenen?
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Keel-neus-oren/61206-Ervaringen-met-amandelen-knippen-bij-volwassenen.htmlMonique18 juli 2011 om 12:59Ik heb die ervaringen wel deels doorgelezen, maar er staat volgens mij niemand tussen die het heeft laten opereren onder plaatselijke verdoving?
ReagerenMara19 juli 2011 om 13:10Je kan ze ook weg laten laseren.
Reageren



